KOZMETIČAR

SEZONA 2024.

Na poziciji Kozmetičar radit ćete u izuzetno motiviranom i profesionalnom spa timu u wellnessima u sklopu luksuznih hotela poput Sun Gardens Dubrovnika, Valamar hotela te TUI BLUE grupacije.

Vaša zaduženja i odgovornosti:
  • Pružanje izvrsnih spa tretmana hotelskim gostima (masaža, tretmani lica i tijela, manikura i pedikura) u skladu sa standardima i procedurama rada
  • Stručno savjetovanje o uslugama i našim proizvodima (cross-sell, up-sell) i poticanje novih rezervacija
  • Briga o higijeni i čistoći prema najvišim standardima kvalitete
  • Odgovaranje na upite klijenata te obavljanje svih ostalih Spa dužnosti prema nalogu nadređenih (slaganje ručnika, priprema sobe za masažu i sl.)
  • Provođenje aktivnosti u skladu sa zakonskim i internim propisima te standardnim ciljevima i procedurama
Pogodnosti koje nudimo:
  • Zasnivanje ugovora na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Mogućnost sezonskog rada u više zemalja: Hrvatska, Austrija i Amerika na zimskoj i ljetnoj sezoni
  • Rad u profesionalnom i ambicioznom timu i rad u hotelima s 5 zvjezdica
  • Iznadprosječna primanja + stimulativna primanja + napojnice
  • Osiguran smještaj u apartmanu s Wi-Fi mrežom
  • Osiguran topli obrok za vrijeme pauze na radnom mjestu, u hotelskim kantinama ovisno o politici hotela. Mogućnost veganske i vegetarijanske i prehrane bez glutena.
  • Osiguran prijevoz službenim vozilima od smještaja do spa centra, prema određenim terminima sukladno radnim smjenama u spa centru i prema dogovoru sa ostalim kolegama.
  • Besplatno korištenje hotelskog fitnessa i beauty tretmana izvan radnog vremena wellnessa
  • Tvrtka ima implementiran HR mobilnu aplikaciju za sve djelatnike koja omogućuje pristup dokumentima, pravilnicima, skriptama za rad i protokolima tretmana, skritptama o proizvodima, evidenciju radnog vremena, odobrenje slobodnih dana i godišnjih, zaduženje opreme i sve ostale potrebne informacije za kvalitetan rad.
  • Značajni popusti na proizvode iz našeg asortimana (Omorovicza, Natura Bissé, St. Barth, Diego Dalla Palma Professional, Astonishing, Nougatine Paris, BCL Spa)
  • Rad s klijentima iz Amerike, Norveške, Engleske, Njemačke….
  • Individualni planovi razvoja i interne edukacije te mogućnost napredovanja
Što očekujemo od Vas:
  • Poželjno je radno iskustvo od tri ili više godina rada u hotelima sa 4 ili 5 zvjezdica
  • SSS Kozmetičar (4 godine)
  • Poželjni su završeni dodatni programi edukacije ili tečajevi
  • Napredno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru
  • Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • Odgovornost, fleksibilnost i sklonost timskom radu
  • Ljubaznost
  • Poznavanje rada na računalu
  • Snalažljivost i motiviranost
Ako želite postati dio našeg SPA tima, pošaljite:
Yes To Beauty

POSTANI DIO NAŠEG TIMA

MIŠLJENJA NAŠIH DJELATNIKA

Prednost rada u Yes to beauty timu je što imam priliku raditi u profesionalnom i izuzetno ambicioznom timu. Također, velika je prednost što imam osiguran prijevoz i dva topla obroka. Volim svoj posao obavljati sa osmijehom na licu

Liljana

Spa terapeut

Volim što je posao dinamičan i nema monotonije, konstantno je akcija i upravo zato na posao dolazim sretan i zadovoljan. Svaki dan je drugačiji od prethodnog. Kao vođa tima uvijek postavljam nove, ponekad zahtjevne izazove koji su zapravo motivacija za još bolje rezultate.

Miroslav

Project Manager

Kada volite svoj posao onda je od izuzetne važnosti mogućnost napredovanja. Ono što me je osvojilo je što se cijeni kvalitetan rad i trud te mogućnost brzog napredovanja. Ulaganje u djelatnika u smislu edukacija, poslovnih putovanja radi razmjene iskustva dodatni su faktori mog zadovoljstva.

Zorica

Spa supervisor&trainer, Yes to beauty

Prijava za posao

    Ime

    Prezime

    Kontakt broj

    CV (PDF max 2 MB)

    Zamolba (PDF max 2 MB)